Paljon on tehty. Moni on pitänyt.

Paneudumme töihimme intohimolla. Mikään muu kuin perusteellisesti suunniteltu ja erinomaisesti viimeistelty ei riitä. Älykkäämpi markkinointi syntyy siitä, että haluamme oppia tuntemaan liiketoimintasi. Niin voimme suunnitella ratkaisut, joiden takana on aina ajatus.

Yhteydet

Apua nopeasti? Laita meille viestiä alla olevalla lomakkeella. Viestisi menee Katja Vallalle, Sakari Tuomalalle ja Marko Tervoselle. Heistä nopein on yhteydessä tänään tai viimeistään seuraavana arkipäivänä.




    Kajaani

    Ketunpolku 1, KAMK

    Marko Tervonen

    Founder / Creative

    +358 40 960 6992

    marko@koutamedia.fi

    Helsinki

    HUUDI Business Park, Huopalahdentie 24

    Katja Valla

    Co-owner, Project and Customers Lead

    +358 400 795 723

    katja@koutamedia.fi

    Helsinki

    HUUDI Business Park, Huopalahdentie 24

    Sakari Tuomala

    Co-owner, Brands and Concepts

    +358 40 556 1464

    sakari@koutamedia.fi

    Digital | Kouta Oulu

    Heinätorinkatu 11-13 B 21

    Jan Arbelius

    Kouta Oulu Oy, CEO

    +358 50 500 1139

    jan@koutamedia.fi

    Juri Puhakka

    Visual Designer

    +358 50 359 2239

    juri@koutamedia.fi

    Ari Widell

    Tuotanto-AD

    +358 50 537 3936

    ari@koutamedia.fi

    Miika Salo

    Senior web developer / designer

    +358 50 500 5018

    miika@koutamedia.fi

    Ei kuvaa

    Pia Gardberg

    Graafinen suunnittelija

    +358 45 877 2722

    pia@koutamedia.fi

    Ei kuvaa

    Pirjo Huurrekorpi

    Projektipäällikkö

    +358 45 661 6911

    pirjo@koutamedia.fi

    Calle Kurkinen

    Kouta Print

    +358 45 669 4730

    calle@koutaprint.fi

    Mikko Kurkinen

    Kouta Print

    +358 45 669 4750

    mikko@koutaprint.fi

    Juho-Petteri Määttä

    Kouta Print

    Tuomas Törnqvist

    Consultant

    tuomas@koutamedia.fi

    Ernesti Komulainen

    Junior web developer

    ernesti@koutamedia.fi