Kouta Media - Brand Design & Digital Agency

Kaupallisesti ajatteleva suunnittelutoimisto.

Intohimonamme on tutustua asiakkaidemme liiketoimintaan, oppia sen parhaat puolet ja miettiä, miten ne tuodaan esiin markkinoinnissa. Näin saamme parhaiten herätettyä kiinnostuksen yritystäsi kohtaan ja kasvatettua myyntiä.

Työt

Asiakkainamme on monen toimialan yrityksiä ympäri Suomen, paikallisesti toimivista pk-yrityksistä isompiin korporaatioihin ja oman alansa markkinajohtajiin.

  • uusimmat

  • brändi

  • web

  • logot

  • valokuvaus

  • kuvankäsittely

  • 3d

  • uusimmat

    Yhteydet

    Toimistomme sijaitsevat Helsingissä, Kajaanissa ja Oulussa.
    Voit myös lähettää tästä meille viestin. Laita mukaan
    tietosi ja olemme sinuun yhteydessä!

    Kajaani

    Seminaarinkatu 2

    Helsinki

    Menuetto, Huopalahdentie 24

    Oulu

    Heinätorinkatu 11-13 B 21

  • Kouta henkilökunta

    Näytä henkilökunta

  • Kouta sijainnit

    Näytä kartalla

  • Kouta - Marko Tervonen
    Marko Tervonen

    Creative Director

    +358 40 960 6992 marko@koutamedia.fi
    Kouta - Teemu Sirviö
    Teemu Sirviö

    Senior AD

    +358 40 588 5198 teemu@koutamedia.fi
    Kouta - Emmi Sipilä
    Emmi Sipilä

    Project manager

    +358 45 661 6911 emmi@koutamedia.fi
    Kouta - Hannu Heikkinen
    Hannu Heikkinen

    Graphic designer

    +358 45 852 2369 hannu@koutamedia.fi
    Kouta - Lasse Haukka
    Lasse Haukka

    Web developer

    +358 45 165 1470 lasse@koutamedia.fi
    Kouta - Miika Salo
    Miika Salo

    Web developer / designer

    +358 50 500 5018 miika@koutamedia.fi
    Kouta - Sakari Tuomala
    Sakari Tuomala

    Concept Director / Copy

    +358 40 556 1464 sakari@koutamedia.fi
    Kouta - Santeri Surma-aho
    Santeri Surma-aho

    Kouta Sales

    +358 45 866 6576 santeri@koutasales.fi
    Kouta - Samuli Surma-aho
    Samuli Surma-aho

    Kouta Sales

    +358 45 860 9995 samuli@koutasales.fi
    Kouta - Mikko Kurkinen
    Mikko Kurkinen

    Kouta Print

    +358 45 669 4750 mikko@koutaprint.fi
    Kouta - Calle Kurkinen
    Calle Kurkinen

    Kouta Print

    +358 45 669 4730 calle@koutaprint.fi
    Kouta - Antti-Jussi Tolppanen
    Antti-Jussi Tolppanen

    Kouta Print

    +358 45 1111 512 antti-jussi@koutaprint.fi

    Some

    Löydät meidät Instagramista ja Facebookista.

    Kouta Print

    Mainospintojen ammattilainen yli 30 vuoden kokemuksella.

    Kouta Print on erikoistunut printti- ja teippituotteiden sekä visuaalisen materiaalin valmistukseen, koosta ja määrästä riippumatta. Toteutamme mainosteippaukset, tulosteet, messuosastot, valomainokset, julisteet, opasteet ja tarrat. Hoidamme tarvittaessa koko prosessin suunnittelusta asennukseen, laadukkaille materiaaleille ja aikataulun mukaisesti.

    Tutustu
    Kouta Print

    Kouta Sales

    Luomme uusia myyntimahdollisuuksia.

    Keskitymme nykyaikaiseen asiakaskohtaamiseen tuomalla käyttöösi parhaat ratkaisut myynnin kasvattamiseen. Meiltä saat myös ulkoistetun chat-palvelun sivustollesi.

    Tutustu
    Kouta Sales