Se on idea, joka kipinöi

Uteliaisuudesta kohoavat ajatukset, kuin kouta horisontista. Vaara, jonka avoimen laen lailla pidämme mielemme avoimina. Kun ajatuksia vaihdetaan avoimesti ja rehellisesti - yhdessä hengenheimolaisten kanssa - kokee vääjäämättä hetken, jossa silmät alkavat loistaa. Kuin kuusipuut nuotiossa, se on idea, joka kipinöi.

Kouta Media - Brand Design & Digital Agency

Työt

Tutustu valikoimaan töitämme. Toivomme, että huomaat saman kuin asiakkaammekin. Paneudumme töihimme intohimolla. Mikään muu kuin perusteellisesti suunniteltu ja erinomaisesti viimeistelty ei riitä. Älykkäämpi markkinointi syntyy siitä, että haluamme oppia tuntemaan liiketoimintasi. Niin voimme suunnitella ratkaisut, joiden takana on aina ajatus.

  • brändi

  • web

  • verkkokaupat

  • logot

  • valokuvaus

  • kuvankäsittely

  • 3d

  • videot

  • Kuvastot
  • brändi

    Yhteydet

    Toimistomme sijaitsevat Helsingissä, Kajaanissa ja Oulussa.
    Voit myös lähettää tästä meille viestin. Muistathan lisätä viestiin
    sähköpostiosoitteesi ja tarvittaessa myös puhelinnumerosi,
    niin olemme sinuun yhteydessä!

    Kajaani

    Seminaarinkatu 2

    Helsinki

    Menuetto, Huopalahdentie 24

    Oulu

    Heinätorinkatu 11-13 B 21

  • Kouta henkilökunta

    Näytä henkilökunta

  • Kouta sijainnit

    Näytä kartalla

  • Kouta - Katja Valla
    Katja Valla

    Asiakkuus- ja markkinointijohtaja

    +358 400 795 723 katja@koutamedia.fi
    Kouta - Johanna Välilä
    Johanna Välilä

    Project manager

    +358 45 661 6911 johanna@koutamedia.fi
    Kouta - Teemu Sirviö
    Teemu Sirviö

    Senior AD

    +358 40 588 5198 teemu@koutamedia.fi
    Kouta - Sakari Tuomala
    Sakari Tuomala

    Concept Director / Copy

    +358 40 556 1464 sakari@koutamedia.fi
    Kouta - Ari Widell
    Ari Widell

    Tuotanto-AD

    +358 50 537 3936 ari@koutamedia.fi
    Kouta - Hannu Heikkinen
    Hannu Heikkinen

    Graphic designer

    +358 45 852 2369 hannu@koutamedia.fi
    Kouta - Miika Salo
    Miika Salo

    Web developer / designer

    +358 50 500 5018 miika@koutamedia.fi
    Kouta - Juri Puhakka
    Juri Puhakka

    Visual Designer

    +358 50 359 2239 juri@koutamedia.fi
    Kouta - Calle Kurkinen
    Calle Kurkinen

    Kouta Print

    +358 45 669 4730 calle@koutaprint.fi
    Kouta - Mikko Kurkinen
    Mikko Kurkinen

    Kouta Print

    +358 45 669 4750 mikko@koutaprint.fi
    Kouta - Juho-Petteri Määttä
    Juho-Petteri Määttä

    Kouta Print